İçeriğe geç

HediyeDenizi.Com ile yapılan rezil alışveriş keyfi.

www.hediyedenizi.com diye bir site gördüm geçenlerde. Baktım eli yüzü düzgün gibi duruyor. Ancak ne bilirdim başıma gelecekleri.

Öncelikler belirteyim bu firmanın herhangi x-y-z firma/lar ile bir bağı var mı bilmiyorum.

Durum tam olarak şöyle gelişti; Adından da anlaşılacağı gibi bir hediye sitesi. Yani alıcının da bilgilerini girdikten sonra hediyeyi alıcının teslim alması ancak faturayı sizin almanız mümkün. Dolayısıyla bu şekilde alıcı (hediye sahibi) hediyenin fiyatının öğrenememiş oluyor.

Ancak elbette durum bu şekilde zuhur etmedi; Ben fatura bilgisine kendi ev adresimi girdim, teslimat adresine ise babamın ev adresini girdim ve hediyeyi kredi kartımla ödeyerek siparişi geçtim. Ertesi gün siparişin gelmesini beklerken gelmedi bir gün sonraya kaldı (Hadi bu bölüm kargoyla alakalı diyelim)

Bir sonraki gün hediyenin teslim edildiği bilgisini alıyorum. Ancak problem de tam burada başlıyor. Babamlara gidip bir de bakıyorum ki fatura ve irsaliye (fiyat yazmayan taşıma belgesi) bitişik vaziyette. Faturada benim bilgilerim, irsaliyede babamın bilgileri yazıyor. Ancak ikisi de tek pakette ulaşmış ve peder bey böylece fiyatı da herşeyi de görmüş oluyor.

Sinirlenip telefonla arıyorum. Telefondaki kadın tabi haklısınız, gerçekten felaket bir durum, bıdıbıdıbıdı bir sürü şey geveliyor ve sözüm ona pekte ilgili olduğu anlaşılamayan “ilgili” bir departmana kayıt iletiyor. Beyefendi sizi arayacaklar diyor bir de fütursuzca. Peki deyip kapatıyorum telefonu ve olayın üzerinden tamı tamına 20 günden fazla zaman geçiyor.

Ve tahmin edin noldu? Elbetta halen arayan soran yok 🙂

Ayrıca şunu da belirteyim ki, baskılı bir ürün aldım ve ürün buldumbuldum.com’dan alınmış, buldumbuldum.com’un paketiyle hediyedenizi.com üzerinden tarafıma gönderiliyor. Ulan bari paketi değiştirin Allah’ın adamları…

Yani ilk kez alışveriş yapmış oldum hediyedenizi.com’dan ve son oldu. Rezalet, rezil ötesi, berbat bir firma. Hediyeyi de başka yerden aldıkları yetmiyormuş gibi bir de…

  • Hediyedenizi.com mu?
  • Tövbeeee 🙂
0 0 votes
Article Rating
Tarih:E-Ticaret Deneyimlerim
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x