İçeriğe geç

Hakkımda

Adım Erkan DOMURCUK. (Ne kadar şaşırdınız değil mi hiç beklemiyordunuz 😛 :D)

Yazılım geçmişime Windows platformunda VisualBasic 3.0 ile Web platformunda ise PHP ile başlamış idim. Taa ki o dönemler. Yani şöyle bir mantık süzgecinden geçirecek olursak, aşağı yukarı 2003’ten beri öyle ya da böyle programlamanın içerisinde fiilen yer almaktayım.

Belki son 10 yıldır her yazılımcının gerekliliğinin farkına vardığı üzere güncel teknolojilerle ilgilenmek bir zorunluluk halini aldı.

Yani SQL, Oracle, MongoDB’den tutun da farklı yazılım dilleri olan python, php, angular, vb… teknolojilere ve dillere hakimlik önem arzediyor.

Eee! Sonuçta dünya hızla dönerken buna karşı çıkarak üzerinde sabit kalmaya çalışmak epey zor olsa gerek. Bu nedenle developerlar olarak sürekli yenilikleri eğlenceli ancak yorucu olsa da takip etmeli ve sürekli sürekli öğrenmeliyiz şiarını tercih ediyorum.

Tabi Dipnot: Şimdilerde artık MVC ve yan teknolojiler ile projeler geliştirirken bir yandan da windows’a özlem duymuyor değilim. Zira artık desktop programlama tarih oluyor lakin insan özlüyor be arkadaş 🙂

Umarım hepinizin beğeneceği bir site ve içerik dünyası olur.

Saygılarımla…

5 1 vote
Article Rating
Tarih:Sabit Yazılar
Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
huseyin usta
huseyin usta
4 ay önce

gunaydin hocam bunu sanal makinaya kurabiliyormuyuz evde denemek icin yapacagim tesekkutrler

huseyin usta
huseyin usta
4 ay önce

hocam aa paneli diyecektim heyecandan unuttum ozur dilerim sagol

3
0
Would love your thoughts, please comment.x